Dariusz Grochocki

W ramach Stowarzyszenia "Absolwenci na walizkach" realizuje przedsięwzięcia związane z edukacją pozaformalną, lifelong learning, nowymi technologiami, wolontariatem.

Jego główne projekty to:

1. NOC SZKOLEŃ - ogólnopolskie wydarzenie, którego jesteśmy pomysłodawcą i organizatorem. Noc Szkoleń polega na tym, że bez względu na miasto bierzemy udział w szkoleniach w tym samym czasie. Szkolenia odbywają się w nocy, czyli po zachodzie Słońca. W szkoleniach może wziąć udział każdy bez względu na wiek. W 3. edycji Nocy Szkoleń 22 października 2016 roku wzięło udział 1500 osób w 170 szkoleniach w 24 miastach. Następna edycja odbędzie się w marcu 2017 roku

Więcej: www.noczkolen.pl

2. NO JOB NO FUN – platforma, gdzie tworzysz woje E-CV, portfolio i wizytówkę. Dodatkowo możesz aktywować sklep internetowy, gdzie bez żadnych opłat możesz sprzedawać swoje produkty i usługi, np. szkolenia, korepetycje, pliki mp3, audiobooki, hand made itd.

Załóż konto: www.nojobnofun.pl

3. POZARZĄDOWY EXPERT - jest to platforma, gdzie utworzysz stronę wydarzenia i rozpoczniesz sprzedaż biletów online. Zorganizujesz wydarzenie bezpłatne lub płatne z możliwością przyjmowania płatności bezpośrednio na twój rachunek bankowy. Nasze narzędzie ułatwi ci zarządzanie uczestnikami oraz płatnościami. Platforma jest bezpłatna dla organizacji pozarządowych, zaś dla biznesu jest regularna opłata 35 zł brutto – bez względu na liczbę publikowanych wydarzeń i sprzedaż biletów.

Platforma ma dużą moc. Podczas 3. edycji Nocy Szkoleń ułatwiła 1500 osobom rejestrację na szkolenia. Dotąd z platformy skorzystało ponad 90 firm i organizacji, które opublikowały ponad 320 wydarzeń, w których wzięło udział ponad 2100 osób w 33 miastach.

Sprawdź: www.pozarzadowy.expert

 

Na co dzień jest również freelancerem. Tworzy strony internetowe wykorzystując Wordpressa. Prowadzi szkolenia z Microsoft Excel: Excel od A do Z oraz Excel Business Intelligence.

Z wykształcenia jest informatykiem i socjologiem. Udziela się także społecznie jako job-coach.

Obszary jego zainteresowań i kompetencji: rynek pracy, HR, rekrutacja, Personal Branding Online, Z wolontariatu na rynek pracy, doradztwo zawodowe, job-coaching, Wordpress, Microsoft Excel, copywriting, naming.